08.03.2024

Suzuki Moto Szkoła już po raz osiemnasty!

Z ogromną przyjemnością anonsujemy kolejny, już osiemnasty (!) sezon Suzuki Moto Szkoły. Cykl szkoleń dla właścicieli motocykli marki z Hamamatsu zaczynamy w drugiej połowie maja. Grupa doświadczonych instruktorów pod okiem Janusza Czai przeprowadzi zajęcia, po których nauczycie się – dosłownie – własnego motocykla! W programie m.in. jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód oraz przede wszystkim sporo dobrej zabawy połączonej z nauką właściwych zachowań za kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych i będą dopasowane do rzeczywiście umiejętności uczestników – nie ma obawy, że na torze ktoś sobie nie poradzi. Warto dopowiedzieć, że „Moto Szkoła” koncentruje się na poprawianiu techniki, zaś prędkość i osiągi pojawiają się w miarę rozwijania własnych umiejętności. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli dwukołowych Suzuki, bez względu na wiek maszyn czy ich przeznaczenie – ćwiczyć można nie tylko na motocyklach sportowych. Wystarczy do tego choćby zwyczajny naked!

Szkolenia zaczynamy w maju – 18 maja sezon startuje na nieodległym od Warszawy torze w Słomczynie. Planujemy również zajęcia w Łodzi, Starym Kisielinie, w Bydgoszczy i znajdującym się pod Gdańskiem „Autodromie Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w Czechach, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia. Wkrótce ruszają zapisy i pojawi się dedykowana strona w sieci. Póki co zachęcamy do kontaktu z panem Januszem Czają (607 27 90 58, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Więcej szczegółów: Suzuki Moto Szkoła.

18.07.2024

SUZUKI SPONSOREM GŁÓWNYM BETCLIC 1 LIGI

Suzuki Motor Poland zwiększa zakres partnerstwa z Betclic 1 Ligą. W sezonach 2024/2025 i 2025/2026 Suzuki będzie sponsorem głównym rozgrywek, rozszerzając współpracę zapoczątkowaną w lipcu 2022 r.

Dowiedz się więcej
10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej