29.09.2023

Kadra narodowa pięściarzy zmierzy się z reprezentacją Armenii

6 października w Żyrardowie, podczas gali boksu Suzuki Boxing Night 24, kadra seniorów prowadzona przez trenera Wojciecha Bartnika i asystenta Ireneusza Przywarę spotka się z reprezentacją narodową Armenii. W ramach meczu zostanie przeprowadzonych osiem pojedynków na zasadach boksu olimpijskiego oraz jedna walka zawodowa.

Najbliższa gala boksu Suzuki Boxing Night 24 będzie okazją do rewanżu za poprzedni mecz Polska – Armenia, który został rozegrany półtora roku temu w Słupsku. Zawody w ramach Suzuki Boxing Night 12 zakończyły się wtedy porażką naszych pięściarzy 8:10.

Trener Biało-Czerwonych zapowiedział zgłoszenie do gali w Żyrardowie następujących zawodników: Jakuba Krzpieta, Mikołaja Mańkę, Jakuba Sulęckiego, Pawła Sulęckiego, Cezarego Znamca, Mateusza Urbana i Jakuba Straszewskiego. Nieobecność Jakuba Słomińskiego, Ilii Badera, Bartłomieja Rośkowicza oraz Damiana Durkacza wytłumaczono ich udziałem w Pucharze Europy, który jest rozgrywany w tym samym czasie w Budvie/Czarnogóra. W kadrze ormiańskich pięściarzy zgłoszonych do pojedynków na Suzuki Boxing Night 24 znaleźli się Erik Evoyan, Henrik Sahakyan, Narek Gharibyan, Arsen Poghosyan, Armen Mashakaryan, Andranik Sedrakyan, Tigtan Melkonyan, Gevorg Hovakimyan.

Obecnie trwa jeszcze ustalanie szczegółów walki zawodowej, do której został zgłoszony Bartosz Gołębiewski z klubu Rushh Kielce. O szczegółach dotyczących pojedynku w ramach boksu zawodowego poinformujemy w późniejszym terminie.

Suzuki Boxing Night jest cyklem gal bokserskich zainicjowanych w lipcu 2019 roku przez Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski, umożliwiających konfrontację kadry seniorów polskich pięściarek i pięściarzy z zagranicznymi bokserami. Do tej pory odbyły się 23 gale boksu Suzuki Boxing Night.

18.07.2024

SUZUKI SPONSOREM GŁÓWNYM BETCLIC 1 LIGI

Suzuki Motor Poland zwiększa zakres partnerstwa z Betclic 1 Ligą. W sezonach 2024/2025 i 2025/2026 Suzuki będzie sponsorem głównym rozgrywek, rozszerzając współpracę zapoczątkowaną w lipcu 2022 r.

Dowiedz się więcej
10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej