O firmie

Firma Auto-Jakubowscy jest jedną z najstarszych firm w branży motoryzacyjnej w województwie podkarpackim. Początki związane z marką Suzuki sięgają 1993 roku.

Nasza firma jest jedynym w województwie autoryzowanym dealerem marki Suzuki.
Ponadto prowadzimy sprzedaż sprawdzonych, z pewną historią, samochodów używanych odkupionych od naszych klientów.

Przez wiele lat obecności na lokalnym rynku udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona nabywców. Naszą nadrzędną wartością jest ich satysfakcja, czego odzwierciedleniem jest osiąganie jednych z najlepszych wyników w kraju w zakresie jakości obsługi klientów w salonie oraz serwisie Suzuki. Ponadto posiadamy liczne nagrody, w tym dla najlepszego dealera oraz najlepszego serwisu Suzuki. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem marki SUZUKI w Polsce, który posiada wśród swojej kadry sprzedawcę i doradcę serwisowego z najwyższymi wynikami z egzaminów Suzuki Motor Poland w zakresie standardów jakości sprzedaży.

W ramach działalności naszej firmy prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie: sprzedaży samochodów nowych i używanych, odkupu pojazdów używanych, przeglądów oraz napraw serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, likwidacji szkód, finansowania pojazdów w formie kredytu, wynajmu i leasingu, a także pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Nasz salon znajduje się w Świlczy k. Rzeszowa, w centrum branży motoryzacyjnej na Podkarpaciu, przy głównej trasie wylotowej Rzeszów-Kraków oraz przy zjeździe z autostrady A4 i drogi ekspresowej S19.

Naszą nową inwestycją jest budowa drugiego salonu, gdzie będzie mieścił się salon samochodów używanych marki Suzuki.

Serdecznie zapraszamy.