W jubileuszowym Memoriale Leszka Drogosza w Kielcach wystartowało 110 pięściarek i pięściarzy z 12 krajów. Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Polskę zdobyli dziesięć złotych medali – siedem wywalczyły kobiety, trzy mężczyźni.
W kobiecej kadrze narodowej, prowadzonej przez Tomasza Dylaka, znalazły się m.in. dwie tegoroczne wicemistrzynie Europy - Aneta Rygielska i Elżbieta Wójcik oraz uczestniczka olimpiady w Tokio Sandra Drabik, dla której udział w Memoriale Drogosza był pierwszym startem po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Rygielska, Wójcik i Drabik oraz Natalia Kuczewska. Natalia Rok, Sandra Kruk i Wiktoria Tereszczak zdobyły złote medale.
Spośród reprezentantów Polski, prowadzonych przez Wojciecha Bartnika, złote medale zdobyli Jakub Krzpiet, olimpijczyk z Tokio Damian Durkacz oraz Mateusz Bereźnicki.
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcej