15.11.2022

Dziesięć złotych medali dla Polski na Memoriale Leszka Drogosza

W jubileuszowym Memoriale Leszka Drogosza w Kielcach wystartowało 110 pięściarek i pięściarzy z 12 krajów. Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Polskę zdobyli dziesięć złotych medali – siedem wywalczyły kobiety, trzy mężczyźni.

W kobiecej kadrze narodowej, prowadzonej przez Tomasza Dylaka, znalazły się m.in. dwie tegoroczne wicemistrzynie Europy - Aneta Rygielska i Elżbieta Wójcik oraz uczestniczka olimpiady w Tokio Sandra Drabik, dla której udział w Memoriale Drogosza był pierwszym startem po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Rygielska, Wójcik i Drabik oraz Natalia Kuczewska. Natalia Rok, Sandra Kruk i Wiktoria Tereszczak zdobyły złote medale.

Spośród reprezentantów Polski, prowadzonych przez Wojciecha Bartnika, złote medale zdobyli Jakub Krzpiet, olimpijczyk z Tokio Damian Durkacz oraz Mateusz Bereźnicki.

23.06.2026

Suzuki Clean Ocean powraca do Augustowa

Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.

Dowiedz się więcej
19.06.2026

Każdy może zostać motorowodniakiem (Suzuki)

Sezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.

Dowiedz się więcej
18.06.2026

Suzuki Swift Sport najlepszym samochodem ostatniej dekady!

Auto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.

Dowiedz się więcej
18.06.2026

Suzuki Motor Poland liderem Service Award Program 2025

Miło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.

Dowiedz się więcej