Gwarancja V-Strom 1050 oraz V-Strom 1000

Gwarancja V-Strom 1050 oraz V-Strom 1000

Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. udziela gwarancji bezlimitu przebiegu kilometrów na nowe, sprzedane pojazdy, na poniższych warunkach:

Okres Gwarancji

3 lata gwarancji od daty zakupu przez pierwszego właściciela z wyszczególnieniem:
  • Dwadzieścia cztery (24) miesiące od daty sprzedaży motocykla (gwarancja producenta).
  • Dodatkowe 12 miesięcy ograniczonej gwarancji krajowej.

Ograniczony zakres Krajowej Gwarancji Dodatkowej.

Krajowa Gwarancja Dodatkowa jest ważna jedynie na terytorium Polski i tylko w stosunku do napraw gwarancyjnych realizowanych w Polsce. Zakres niniejszej gwarancji nie obejmuje jakichkolwiek napraw dokonywanych poza zlokalizowanymi w Polsce autoryzowanymi stacjami obsługi Suzuki ani nie upoważnia do żądania zwrotu kosztów jakichkolwiek napraw (w tym napraw usterek podlegających gwarancji) realizowanych poza polską siecią autoryzowanych stacji obsługi.

Udzielenie Krajowej Gwarancji Dodatkowej

Krajowa Gwarancja Dodatkowa przysługuje jedynie w stosunku do motocykli Suzuki DL1050 oraz Suzuki DL1000, które:
a) Spełniały warunki Gwarancji Suzuki i w stosunku, do których Gwarancja Suzuki przedwcześnie nie wygasła;
b) Przez cały okres trwania Krajowej Gwarancji Dodatkowej są poddawane zgodnie z harmonogramem podanym w instrukcji użytkownika przeglądom okresowym przeprowadzanym w polskiej sieci autoryzowanych stacji obsługi.

Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dealerów.

Suzuki zaleca serwisowanie oraz dokonywanie napraw gwarancyjnych w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) należącej do Autoryzowanego Sprzedawcy, u którego dokonano zakupu. Autoryzowany Sprzedawca z reguły dysponuje wszelkimi informacjami dotyczącymi danego pojazdu, dzięki czemu będzie w stanie zapewnić Państwu najlepszą pomoc.

Zawarte na niniejszej stronie informacje na temat gwarancji motocykli Suzuki DL1050 oraz Suzuki DL1000 nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostanie udzielona przy sprzedaży motocykla, a jej warunki zostaną określone w dokumencie gwarancyjnym.