Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

TRAVEL PACK

Nowy silnik, nowa rama, nowe podwozie i największy prześwit w całej historii modelu V-Strom! Suzuki prezentuje motocykl, który ma zupełnie inny poziom właściwości jezdnych. W dodatku nawiązuje wyglądem do kultowego Suzuki DR 800 BIG. V-STROM 800DE Suzuki to idealna maszyna, która pozwala na nieskrępowaną jazdę zarówno po gładkich, krętych asfaltach, jak i drogach nieutwardzonych, polnych czy szutrowych. Co najważniejsze – nowe Suzuki spodoba się wielu kierowcom. Tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z V-Stromami, jak również dotychczasowym użytkownikom serii DL o mniejszej pojemności.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ

WERSJA TRAVEL PACK

V-Strom 800DE w wersji Travel Pack wyposażony jest w aluminiowe kufry boczne (w dwóch wersjach kolorystycznych) wraz ze stelażami oraz zamkami. Pakiet przydaje się na dłuższych dystansach, ale też sprawdzi się podczas jazdy przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowe elementy zostały precyzyjnie zaprojektowane, nie wpływają na pewność prowadzenia czy stabilność motocykla.

WERSJA CITY PACK

V-Strom 800DE w wersji City Pack otrzymuje stelaż wraz z kufrem centralnym (z tworzywa, o pojemności 56 l). Pakiet stworzony z myślą o użytkowaniu w mieście.

Elementy wyposażenia

Wersja travel pack
wersja city pack

DODATKOWe PAKIETY

Protection pack

V-Strom 800DE Protection Pack jest wyposażony w aluminiową płytę ochronną, tank pad, folię ochronną zbiornika oraz gmole. To pakiet dla użytkowników, którzy pragną jeszcze lepszej ochrony oraz doceniają komfort w trakcie jazdy.

Aluminiowa płyta ochronna
Tank pad
Folia ochronna
Gmole

Comfort pack

V-Strom 800DE Comfort Pack jest wyposażony w grzane manetki, szybę turystyczną oraz stopkę centralną. Pakiet stworzony dla użytkowników ceniących sobie komfort w trakcie jazdy nawet przy trudnych warunkach pogodowych.

Grzane manetki
Szyba turystyczna
Stopka centralna

ALUMINIOWY KUFER CENTRALNY

Wersję motocykla Travel Pack (black/silver) można powiększyć o aluminiowy kufer centralny (w zestawie razem ze stelażem oraz zamkami) dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrny/ czarny.

Aluminiowy kufer centralny: zwiększa pojemność bagażową, ma większą pojemność niż kufry boczne. Może również służyć jako oparcie.

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita 2345 mm
Szerokość całkowita 975 mm
Wysokość całkowita 1310 mm
Rozstaw osi 1570 mm
Prześwit 220 mm
Wysokość siedziska 855 mm
Masa własna 230 kg
Typ silnika 4-suwowy, 2-cylindrowy, chłodzony cieczą, DOHC
Średnica x skok tłoka 84 x 70 mm
Pojemność silnika 776 cm³
Stopień sprężania 12,8 : 1
Układ paliwowy wtrysk benzyny
Rozrusznik elektryczny i nożny
System smarowania mokra miska olejowa
Pojemność układu smarowania 3,9 l
Układ chłodzenia chłodzony cieczą
Maksymalny moment obrotowy 78Nm przy 6800 obr./min
Zawieszenie przednie widelec upside-down Showa
Zawieszenie tylne pojedynczy element resorująco-tłumiący
Skrzynia biegów 6-stopniowa
Hamulec przedni podwójny, tarczowy 310 mm
Hamulec tylny pojedynczy, tarczowy 260 mm
Opona przednia 90/90-21M/C 54H
Opona tylna 150/70R17M/C 69H
Układ zapłonowy elektroniczny (tranzystorowy)
Pojemność zbiornika paliwa 20 l
Zużycie paliwa 22,7 km/l (4,4 l/100 km) w WMTC
Emisja CO2 104 g/km
Maksymalna moc 84 KM/62 kW przy 8500 obr./min
Katalog akcesoriów

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE City Pack 57 400
V-Strom 800DE Travel Pack Black 60 900
V-Strom 800DE Travel Pack Silver 60 900
Rok modelowy 2023
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE City Pack 54 900
V-Strom 800DE Travel Pack Black 58 400
V-Strom 800DE Travel Pack Silver 58 400
Opcje dodatkowe Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Strom 800DE Aluminiowy kufer centralny (czarny) 3 100
V-Strom 800DE Aluminiowy kufer centralny (srebrny) 3 100
V-Strom 800DE Protection Pack 3 200
V-Strom 800DE Comfort Pack 3 400

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.