Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

Suzuki GSX-S1000GX

Suzuki prezentuje nowy model Suzuki GSX-S1000GX – pierwszy crossover w ofercie japońskiej marki. Nowy model ma osiągi porównywalne do superbike'ów, prowadzi się niezwykle precyzyjnie i jest komfortowy. System connectivity oraz pakiet systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort jazdy a także niezwykła dbałość o detale to ukłon w stronę klientów zainteresowanych zakupem najwyższej klasy motocykla sportowo-turystycznego.

Kolory

Rok modelowy 2024

Zawsze wygodnie!

Nowy crossover idealnie wypełnia lukę pomiędzy motocyklami klasy sportowo-turystycznej i adventure. Zapewnia sportowe osiągi i wyróżnia świeżym i atrakcyjnym wyglądem, nawiązując sylwetką do innych modeli serii GSX-S. Nowe Suzuki będzie świetnym kompanem w trasie dzięki wygodnej, wyprostowanej pozycji za kierownicą i bogatemu wyposażeniu. Nowy model staje się wyznacznikiem nowej jakości w dziedzinie komfortu.

Dowiedz się więcej

The Supreme Sport Crossover

Suzuki GSX-1000GX łączy najlepsze cechy sportowo-turystycznego GSX-S1000GT i topowego motocykla klasy adventure V-STROM 1050. Nowy model zaprojektowano, aby zapewniał maksimum komfortu przy jednoczesnym precyzji i łatwości prowadzenia. Suzuki GSX-S 1000GX wypełnia potrzeby wszystkich motocyklistów niezależnie od tego, czy lubisz jazdę sportową i agresywną, czy pokonujesz długie dystanse w tempie turystycznym.

*Motocykle na zdjęciach zostały wyposażone w dodatkowe akcesoria

Wyróżniający i elegancki

Koncepcję stylistyczną nowego Suzuki GSX-S1000GX najlepiej opisuje hasło „Unbridled Elegance”. Nadrzędną ideą, która przyświecała japońskim stylistom, było stworzenie motocykla wyróżniającego się na tle innych maszyn Suzuki i jednocześnie wyznaczającego nową erę w historii marki. Jego design podkreśla niezwykłe osiągi, gwarantując komfort i wygodę „turystyków”.

Serce - silnik

Suzuki GSX-S1000GX napędza mocny, czterosuwowy, chłodzony cieczą, rzędowy silnik z rozrządem DOHC, o pojemności 999 cm3. To optymalny wybór dla tego uniwersalnego motocykla. Silnik z rodziny GSX-S wywodzi się z jednostek klasy superbike, mocnych i niezawodnych. Na przestrzeni lat jednostka przeszła szereg modyfikacji i zmian, które mają na celu dopasowanie charakterystyki i osiągów do wymagań stawianych przed motocyklami uniwersalnymi.

Podwozie

Elementy wyposażenia

duży zbiornik paliwa
szyba przednia
osłony dłoni
wygodne siedzisko
podnóżki pochłaniające wibracje

Nowoczesne technologie

wielofunkcyjny wyświetlacz TFT LCD
Elektronicznie sterowane zawieszenie Suzuki (SAES)
Suzuki Floating Ride Control (SFRC)
Komunikacja ze smartfonem
Reflektory LED
Suzuki Intelligent Ride System (S.I.R.S.)

Galeria

Specyfikacja techniczna

Moc maksymalna 112 kW (152 KM) przy 11 tys. obr./min
Długość całkowita 2150 mm
Wysokość całkowita 1350 mm
Prześwit 155 mm
Masa w stanie gotowym do jazdy 232 kg
Średnica i skok tłoka 73,4 mm x 59,0 mm
Stopień sprężania 12,2:1
Rozrusznik Elektryczny
Skrzynia biegów 6-biegowa, o stałym zazębieniu
Zawieszenie – tył Wahaczowe, sprężyna śrubowa, tłumienie olejowe
Hamulce – przód Tarczowe, dwie tarcze
Opony – przód 120/70ZR17M/C (58W), bezdętkowe
Zapłon Elektroniczny (tranzystorowy)
Norma Euro 5
Zużycie paliwa (l/100km) (WMTC) 6,2 l/100km
Suzuki Traction Control System (STCS) 5 ustawień + wyłączenie
Maksymalny moment obrotowy 106 Nm przy 9250 obr./min
Szerokość całkowita 925 mm
Rozstaw osi 1470 mm
Wysokość siedziska 845 mm
Typ silnika 4-suwowy, 4-cylindrowy, chłodzony cieczą
Pojemność silnika 999 cm3
Zasilanie w paliwo Wtrysk paliwa
System smarowania Z mokrą miską olejową
Zawieszenie – przód Widelec upside-down, sprężyny śrubowe
Kąt główki ramy/ wyprzedzenie 25.5 stopni / 97 mm
Hamulce – tył Tarczowe
Opony – tył 190/50ZR17M/C (73W), bezdętkowe
Pojemność zbiornika paliwa 19,0 l
Emisja spalin (g/km) (WMTC) 144 g/km w WMTC
Suzuki Drive Mode Selector (S-DMS) 3 mapy
QuickShifter Tak
Katalog akcesoriów

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
GSX-S1000GX 78 900

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.