Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

Nowy Suzuki Burgman

Wyróżnia się i spełnia oczekiwania

BURGMAN STREET 125EX nie tylko wyznacza nowy poziom elegancji, ale też gwarantuje doskonałe osiągi w klasie o pojemności 125 cm3. Zaprojektowany po to, aby się wyróżniać i spełnić oczekiwania wymagających kierowców. Nowy model jest wyjątkowy dzięki doskonałemu połączeniu dynamiki, wyjątkowej zwrotności, komfortu, praktyczności oraz wygody. To skuter z klasą, z którego będzie dumny każdy kierowca.

Kolory

Rok modelowy 2024

Design

Bezpretensjonalna elegancja

BURGMAN STREET 125EX jest „bezpretensjonalnie elegancki” - nawiązuje do luksusu i wyrafinowania, które ten nowy model wnosi do segmentu skuterów z silnikami o pojemności 125 cm3. Każdy detal jest dowodem jakości, a świetną stylistykę widać od eleganckich linii przez wykończenie nadwozia, a kończąc na czerwonych przeszyciach siedziska czy kształcie świateł. Stylistyka BURGMANA STREET 125EX odpowiada wymaganiom tych klientów, którzy oczekują po skuterze wyjątkowego charakteru.

Podwozie

Nowy BURGMAN STREET 125EX został zaprojektowany, żeby spełniać oczekiwania wymagających kierowców, począwszy od jego eleganckiej linii, a kończąc na doskonałych osiągach, precyzyjnym prowadzeniu, zdolności manewrowania, komforcie i użyteczności. Zwłaszcza te ostatnie cechy są wynikiem nowoczesnej konstrukcji podwozia nowego skutera Suzuki.

Rama
Zawieszenie
Koła i opony
Hamulec kombinowany

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE LED

Nowy Suzuki BURGMAN wyposażony jest w nowoczesne oświetlenie LED - zarówno z przodu, jak i z tyłu skutera.

Reflektor przedni
Zintegrowana tylna lampa

WIELOFUNKCYJNY CYFROWY WYŚWIETLACZ LCD

Czytelny, intuicyjny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje potrzebne kierowcy. Na ekranie z podświetleniem (dla lepszej widoczności zarówno w dzień, jak i w nocy) podawane są wskazania prędkościomierza i czas, a także chwilowe i średnie zużycie paliwa, temperatura silnika. Kierowca ma do dyspozycji licznik kilometrów, dwa liczniki przebiegu dziennego. Jest też wskaźnik poziomu paliwa, napięcia akumulatora oraz ikonka wymiany oleju silnikowego. Kontrolki LED po obu stronach ekranu pokazują działanie kierunkowskazów, systemu Engine Auto Stop-Start (EASS) i jazdy ekonomicznej Eco Drive. Prócz tego umieszczono tu również kontrolkę ostrzegawczą, wskaźnik włączenia świateł drogowych oraz usterki silnika. Szczególnie warto podkreślić kontrolkę jazdy ekonomicznej Suzuki Eco Drive. Załącza się, gdy jedziemy skuterem najbardziej oszczędnie. Kierowca cały czas otrzymuje informację zwrotną, co pozwala mu na wypracowanie najbardziej optymalnego (w sensie zużycia paliwa) stylu jazdy.

Skuter do jazdy miejskiej

BURGMANA STREET 125EX zaprojektowano, żeby łatwo się prowadził i swobodnie manewrował. Wysokość siedziska oraz powierzchnię podłogi dobrano pod kątem różnych sylwetek kierowców, aby zapewnić każdemu odpowiedni komfort jazdy. Stabilność podczas jazdy (na wprost oraz w zakrętach) jest doskonała, a duży prześwit umożliwia kierowcy łatwe pochylenie pojazdu. BURGMAN STREET 125EX udowadnia zalety w wielu sytuacjach, które mogą się wydarzyć w mieście.

Ergonomia

Prześwit
Pojemny zbiornik paliwa
Wygodne siedzisko
Miejsce na nogi

FUNKCJONALNOŚĆ I WYPOSAŻENIE

Nowy Burgman Street 125EX wyposażony jest w wiele udogodnień do transportu bagaży i mniejszych przedmiotów. Wśród nich jest duży schowek pod siedziskiem, kieszenie w czołowej ścianie skutera i przydatne haczyki do zawieszenia toreb.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYPOSAŻENIE

ZAMYKANY SCHOWEK Z GNIAZDEM USB
POJEMNY BAGAŻNIK

SILNIK I NAPĘD

BURGMAN STREET 125EX to technologiczny krok w przyszłość dzięki zastosowaniu w silniku technologii Suzuki Eco Performance Alpha (SEP-α) - debiutuje w nowych jednośladach japońskiej marki. Technologia SEP-α, skonstruowana w oparciu o sprawdzone i niezawodnie działające rozwiązania zastosowane w ponad 5 milionach skuterów Suzuki, sprawia, że jazda tym skuterem jest jeszcze przyjemniejsza przy jednoczesnej oszczędności paliwa oraz cichej pracy. Pomaga w tym Engine Auto Stop-Start (EASS). Dzięki systemowi zatrzymania pracy na biegu jałowym Engine Auto Stop-Start (EASS) i cichemu rozruchowi, skutery Suzuki z SEP-α wyróżniają się większą funkcjonalnością, oszczędnością oraz generują mniej hałasu. Zaawansowany silnik chłodzony powietrzem z wtryskiem paliwa generuje moc i zapewnia dynamiczne przyspieszenie przy zoptymalizowanym zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin (Euro 5).

Rozwój jednostki napędowej skutera ma na celu optymalizację efektywności spalania, osiągnięcie względnie dużego stopnia sprężania przy zredukowaniu strat wynikających z tarcia, ograniczenie masy oraz hałasu wraz z jednoczesną optymalizacją przekładni CVT – wszystko, aby generować moc wydajnie i w sposób dający kierowcy satysfakcję z jazdy.

SILNIK I NAPĘD

SEP-α
Nowoczesna jednostka napędowa
Engine Auto Stop-Start (EASS)
Silent Starter System
CVT

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita 1905 mm
Szerokość całkowita 700 mm
Wysokość całkowita 1140 mm
Rozstaw osi 1290 mm
Prześwit 160 mm
Wysokość siedziska 780 mm
Masa własna 112 kg
Typ silnika 4-suwowy, 1-cylindrowy, chłodzony powietrzem, SOHC
Średnica i skok tłoka 52,5 x 57,4mm
Pojemność silnika 124 cm³
Stopień sprężania 10,3:1
Zasilanie w paliwo Wtrysk paliwa
Rozrusznik Elektryczny + Nożny
System smarowania Mokra miska olejowa
Skrzynia biegów Automatyczna, CVT
Zawieszenie - przód Widelec teleskopowy, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Zawieszenie - tył Wahaczowe, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Pochylenie / wyprzedzenie 26° 40’ / 90 mm
Hamulce - przód Tarczowe
Hamulce - tył Bębnowe
Opona przednia 90/90-12, bezdętkowa
Opona tylna 90/80-12, bezdętkowa
Układ zapłonowy Elektroniczny zapłon (tranzystorowy)
Pojemność zbiornika paliwa 5,5 l
Moc silnika 6.3kW / 8.6KM

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
Burgman Street 125EX 14 900

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.