Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE OSIĄGÓW, SPORTOWEGO STYLU ORAZ FUNKCJONALNOŚCI

Suzuki Avenis 125 ma sportowy i wysublimowany styl. Wystarczy usiąść za kierownicą, żeby poczuć, jak jest komfortowy, dobrze wyposażony i że będzie dostarczać mnóstwa radości z jazdy. Jedno naciśnięcie przycisku uruchamia silnik, a potem ruszamy w trasę – od razu przekonacie się, skuter dobrze przyspiesza, jest łatwy w obsłudze, a poruszanie się nim w ruchu miejskim nie jest skomplikowane. Avenis jest cichy, zawieszenie działa płynnie, a zużycie paliwa jest niezwykle niskie. Skuter jest po to, aby dojeżdżać do szkoły lub pracy, do jazdy na zakupy, do załatwiania spraw na mieście, ale także, aby cieszyć się ekscytującymi wypadami do miasta. Nowe Suzuki idealnie pasuje do takich właśnie celów.

Kolory

Rok modelowy 2024

Design

Design skutera tworzą ostre, aerodynamiczne linie zaś zaawansowana inżynieria przekłada na możliwości manewrowania oraz łatwe osiąganie maksymalnej prędkości. Avenis 125 został zaprojektowany od zera. Daje poczucie szybkości, dynamiki oraz zwinności tak łatwej do opanowania. Suzuki stworzyło praktyczny, oszczędny skuter do miasta, idealny do dojazdów do pracy, na zakupy, poręczny w ruchu miejskim. Swoim stylem nawiązuje do spuścizny sportowych motocykli japońskiej marki (futurystyczne linie nadwozia, przednie i boczne osłony podkreślające potencjalne osiągi). Avenis 125, począwszy od ostrych linii wysuniętego przodu aż po smukły uniesiony tył, zaprojektowano aby skuter się podobał. Ma dostarczać radości z jazdy, dawać wolności poruszania się na dwóch kołach w połączeniu ze sportowym i wyrafinowanym wyglądem.

PODWOZIE

Lekkie i sztywne podwozie sprawia, że nowy Avenis staje się królem zatłoczonych miejskich ulic. Łatwe prowadzenie i zwinność to podstawowe cechy, jakie wpływają na komfort użytkowania w mieście. A stosunkowo duży prześwit pozwala na większy kąt pochylenia w zakrętach i ułatwia pokonywanie progów zwalniających bez ryzyka zahaczenia podwoziem o wyższe przeszkody.

Podwozie

Rama
Zawieszenie
Koła
Hamulce

Ergonomia

Łatwość prowadzenia i wiele rozwiązań podnoszących ergonomię użytkowania czynią z Suzuki Avenis prawdziwego przyjaciela w codziennych miejskich wyprawach.

Cyfrowy wyświetlacz
System rozruchu Suzuki Easy Start
Zamykany schowek z gniazdem USB
Bagażnik, schowki i wieszak

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE LED

Reflektor przedni
Kierunkowskazy
Podniesiony tył

SILNIK I PRZEKŁADNIA CVT

Rozwój jednostki napędowej Avenisa ma na celu optymalizację efektywności spalania, osiągnięcie względnie dużego współczynnika kompresji przy zredukowaniu strat wynikających z tarcia, ograniczenie masy oraz hałasu wraz z jednoczesną optymalizacją przekładni CVT – wszystko, aby generować moc wydajnie i dając kierowcy satysfakcję z jazdy.

Suzuki eco performance
Przekładnia CVT

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita 1895 mm
Szerokość całkowita 710 mm
Wysokość całkowita 1175 mm
Rozstaw osi 1265 mm
Prześwit 160 mm
Wysokość siedziska 780 mm
Masa własna 107 kg
Typ silnika 4-suwowy, 1-cylindrowy, chłodzony powietrzem, SOHC
Średnica i skok tłoka 52,5mm x 57,4mm
Pojemność silnika 124 cm³
Stopień sprężania 10,3:1
Zasilanie w paliwo Wtrysk paliwa
Rozrusznik Elektryczny + Nożny
System smarowania Mokra miska olejowa
Przekładnia Automatyczna, CVT
Zawieszenie - przód Widelec teleskopowy, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Zawieszenie - tył Wahaczowe, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Pochylenie / wyprzedzenie 26° 30’ / 89 mm
Hamulce - przód Tarczowe
Hamulce - tył Bębnowe
Opona przednia 90/90-12, bezdętkowa
Opona tylna 90/100-10, bezdętkowa
Układ zapłonowy Elektroniczny zapłon (tranzystorowy)
Pojemność zbiornika paliwa 5,2 l
Moc silnika 6.4kW / 8.7KM

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
Avenis 125 13 900

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.