Zamów ofertę Umów się na jazdę testową

PORUSZANIE SIĘ PO MIEŚCIE NIE BYŁO NIGDY PROSTSZE I NIE DAWAŁO WIĘCEJ RADOŚCI

Address 125 ma klasyczny styl i dobrą ergonomię. Skuter jest oszczędny i co za tym idzie mniej emituje CO2 do atmosfery (norma Euro 5). Jest też naprawdę niezawodny, oferuje praktyczne rozwiązania na co dzień i przyjemność z jazdy niezależnie czy jedziemy do szkoły, na zakupy czy do pracy. Address 125 po prostu jest synonimem radości z jazdy.

Kolory

Rok modelowy 2023/2024

Ponadczasowy i wyrafinowany

Każdy aspekt projektu ma na celu podkreślenie uroku klasycznej sylwetki skutera. Począwszy od zaokrągleń przez atrakcyjną linię nadwozia z chromowanymi akcentami po analogowy prędkościomierz z cyfrowym wyświetlaczem. Address 125 jest nie tylko praktyczny, ale też oszczędny. Został zaprojektowany dla osób, które cenią radość z jazdy w mieście i cenią wolność, którą daje poruszanie się jednośladem.

Design

Podwozie zaprojektowane dla wygody w mieście

Address 125 o masie jedynie 105 kg został zaprojektowany tak, aby był łatwy w prowadzeniu i pozwalał na swobodne manewrowanie. Wysokość siedziska oraz przestrzeń podłogi zostały zoptymalizowane pod kątem dopasowania do różnych sylwetek kierowców, aby zapewnić każdemu właściwy komfort jazdy. Stabilność podczas jazdy na wprost oraz w zakrętach jest doskonała, a duży prześwit umożliwia kierowcy pochylanie pojazdu. Address 125 udowadnia swoje zalety w każdej z sytuacji, które mogą się wydarzyć w mieście.

Podwozie

Rama
Zawieszenie
Koła
Układ hamulcowy

SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Silnik zaprojektowany w celu optymalizacji efektywności spalania, osiągów i przyspieszenia.

Rozwój jednostki napędowej Suzuki Address ma na celu optymalizację efektywności spalania, osiągnięcie względnie dużego współczynnika kompresji przy zredukowaniu strat wynikających z tarcia, ograniczenie masy oraz hałasu wraz z jednoczesną optymalizacją przekładni CVT – wszystko, aby generować moc wydajnie i dając kierowcy satysfakcję z jazdy.

SEP (Suzuki - Eco - Performance) to koncepcja rozwojowa nowej generacji silników oferowanych przez Suzuki, które łączą niski poziom zużycia paliwa z doskonałym przyspieszeniem. Silnik nowego Avenisa 125 został opracowany na bazie SEP.

Zaangażowanie inżynierów Suzuki w dążeniu do ograniczenia masy każdej możliwej części sprawdzonej, 1-cylindrowej jednostki chłodzonej powietrzem zaowocowało lekką, kompaktową konstrukcją – silnik ma masę zaledwie 33 kg. Korzyści są oczywiste: niższe zużycie paliwa, zwiększona moc i dynamika, ale także większa łatwość w prowadzeniu skutera oraz – ze względu na niewielkie gabaryty - dużo większe możliwości dla designerów zajmujących się tworzeniem sylwetki pojazdu.

Podwozie

Elektroniczny wtrysk paliwa
Przekładnia CVT

Niezwykły komfort jazdy

Długie siedzisko Addressa 125 oferuje wygodę jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerowi. Wypełnienie siedziska absorbuje nierówności drogi. Ponadto jego dopracowany kształt ułatwia postawienie obu stóp na jezdni na postoju choć Address 125 ma duży prześwit (ułatwiający pochylenie pojazdu w zakrętach i pokonywanie przeszkód na drodze). Długa i szeroka podłoga została zaprojektowana, aby zapewnić kierowcy przestrzeń do ułożenia stóp i umożliwić wygodną pozycję do jazdy nawet z pasażerem.

Address wyposażony jest także w duży uchwyt otaczający tylną część siedziska a pokryte gumą, rozkładane podnóżki tłumią wibracje i pozwalają podróżować bardziej komfortowo w czasie podróży z pasażerem.

KOMFORT I ERGONOMIA

Łatwy rozruch
Duży bagażnik i liczne schowki

Specyfikacja techniczna

Długość całkowita 1825 mm
Szerokość całkowita 690 mm
Wysokość całkowita 1160 mm
Rozstaw osi 1265 mm
Prześwit 160 mm
Wysokość siedziska 770 mm
Masa własna 105 kg
Typ silnika 4-suwowy, 1-cylindrowy, chłodzony powietrzem, SOHC
Średnica i skok tłoka 52,5mm x 57,4mm
Pojemność silnika 124 cm³
Stopień sprężania 10,3:1
Zasilanie w paliwo Wtrysk paliwa
Rozrusznik Elektryczny + Nożny
System smarowania Mokra miska olejowa
Skrzynia biegów Automatyczna, CVT
Zawieszenie - przód Widelec teleskopowy, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Zawieszenie - tył Wahaczowe, sprężyny śrubowe, tłumienie olejowe
Pochylenie / wyprzedzenie 26° 30’ / 89 mm (3,5")
Hamulce - przód Tarczowe
Hamulce - tył Bębnowe
Opona przednia 90/90-12, bezdętkowa
Opona tylna 90/100-10, bezdętkowa
Układ zapłonowy Elektroniczny zapłon (tranzystorowy)
Pojemność zbiornika paliwa 5 l
Moc silnika 6.4kW / 8.7KM

Cennik

Rok modelowy 2024
Rok produkcji:
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
Address 125 13 400
Rok modelowy 2023
Rok produkcji:
ModelCena poprzednia*
(PLN, brutto)
Cena promocyjna
(PLN, brutto)
Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
Address 12510 90010 900 13 400

*Promocja obowiązuje od 01.07.2024 do 31.07.2024. Cena poprzednia to najniższa cena w okresie 30 dni przed tą obniżką.

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu Cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę
Umów się na jazdę testową

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Wybierz miejscowość i znajdź najbliższego dealera

2
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować


Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. Rozwiń

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 (tel. 22 329 41 00) 01-378 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 44662, NIP 5240307031, kapitał zakładowy 21 000 000 zł („SMP”).

W przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach marketingowych przez SMP i/lub Dealera, administratorem Państwa danych w tym zakresie będzie podmiot, któremu wyrazili Państwo zgodę.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymania zamówionej oferty („Oferta”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celach:

  • przygotowania i przesłania Oferty,
  • dalszego kontaktu związanego z Ofertą.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SMP w celu:

  • przygotowania i przesłania Oferty z wykorzystaniem strony internetowej i systemów informatycznych SMP,
  • nadzoru nad procesem przygotowania i przesyłania Oferty zgodnie ze standardami marki Suzuki.

Ponadto Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez SMP i/lub Dealera w celach marketingowych (jeżeli udzielono zgody lub jeżeli podstawą prawną przetwarzania są dozwolone, prawnie uzasadnione interesy administratora danych osobowych – art. 6 ust. 1 lit f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”).

Przez marketing rozumie się proces planowania i realizacji koncepcji, ustalania ceny, promocji i dystrybucji idei, dóbr i usług w celu dokonania wymiany mającej służyć osiągnięciu celów organizacji i jednostek [Ph. Kotler: Marketing. Podręcznik europejski, PWE, Warszawa 2006]. W opisywanym przypadku marketing dotyczy powyższych działań w zakresie produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki, w tym działań związanych z przesyłaniem materiałów handlowych/promocyjnych oraz z badaniem satysfakcji klienta.

Państwa dane osobowe będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, w szczególności przygotowania i przesłania Oferty oraz prowadzenia korespondencji z nią związanej. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub zaprzestania działalności, której zgoda dotyczy. Następnie Państwa dane będą przechowywane przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na administratora danych przepisami prawa, w tym przepisami podatkowymi oraz przepisami dotyczącymi odpowiedzialności cywilnej z tytułu Oferty.

Odbiorcami Państwa danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. podmioty zajmujące się ubezpieczeniem i finansowaniem nabycia produktów Suzuki, dostawcy usług IT, call center) w zakresie w jakim jest to niezbędne do przygotowania i przesłania Oferty, prowadzenia związanej z nią korespondencji, a także obsługi informatycznej procesów przesyłania i przechowywania Państwa danych.

W przypadku działań marketingowych odbiorcami danych mogą być autoryzowani sprzedawcy lub autoryzowane stacje obsługi Suzuki, domy mediowe, agencje reklamowe, podmioty świadczące usługi marketingowe, w zakresie w jakim biorą udział w działaniach marketingowych Suzuki.

Zwracamy uwagę, iż definicja odbiorców danych zawarta w RODO jest bardzo szeroko, stąd tak szeroki zakres potencjalnych odbiorców został opisany powyżej. Tym niemniej Państwa dane będą przekazywane jedynie tym osobom i podmiotom, które zgodnie z prawem będą uprawnieni otrzymywać takie dane. Zaznaczamy także, iż Państwa dane nie będą udostępniane jakimkolwiek podmiotom trzecim w celu wysyłania Państwu niezamówionych ofert handlowych tych podmiotów. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Macie Państwo prawo: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z uwagi na Państwa szczególną sytuację lub w celach marketingu bezpośredniego, a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania.

W przypadku danych osobowych przetwarzanych przez SMP mogą Państwo wysłać wiadomość w powyższych celach na adres: dane.osobowe@suzuki.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Suzuki Motor Poland: inspektor@suzuki.com.pl.

W zależności od sytuacji, podstawę przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) lub f) RODO.

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych.


Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach:

Wszystkich poniższych. Prosimy pamiętać, że macie Państwo prawo w każdym czasie cofnąć udzielone zgody.

W przypadku Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

W przypadku wybranego przeze mnie dealera wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez markę Suzuki,

Przesyłanie mi informacji marketingowych dotyczących produktów, wydarzeń i usług oferowanych przez markę Suzuki środkami komunikacji elektronicznej,
w tym na podany adres e-mail lub numer telefonu, przez automatyczne systemy wywołujące oraz telekomunikacyjne urządzenia końcowe.


Pole obowiązkowe.