14.03.2022

Wiosna za tydzień. Jak uniknąć kolejek w serwisach motocyklowych?

Wciąż za oknami mamy niskie temperatury i choć w prognozach może wciąż pojawić się śnieg, kalendarzowa wiosna nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Za kilka dni, gdy tylko pogoda zacznie się stabilizować, na ulice wyjadą pierwsze jednoślady. Na pewno trzeba je odpowiednio przygotować do sezonu, a to – biorąc pod uwagę kalendarz - właściwie ostatni dzwonek, żeby uniknąć później kolejek w ASO.

W poprzednim miesiącu Suzuki rozpoczęło akcję „Wiosna w lutym”. Ze względu na duże zainteresowanie właśnie została przedłużona do końca marca. W jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria oraz robociznę. „Wiosna w lutym” jest dedykowana nie tylko jednośladom (motocyklom czy skuterom) Suzuki. Mogą z niej skorzystać również posiadacze quadów japońskiej marki. Akcja dotyczy zarówno maszyn kupionych w sieci autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z importu prywatnego.

Do końca marca każdy, kto odwiedzi ASO i skorzysta z „Wiosny w lutym” może otrzymać 30-procentowy rabat na oryginalne części zamienne (*1), 15 procent rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki (*2) oraz drobny pamiątkowy upominek – breloczek w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo Suzuki Boxing (*3). Oprócz tego można przystąpić do Programu Suzuki-Ecstar Assistance (także dla pojazdów po podstawowym okresie gwarancji) lub Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Warto pamiętać, że autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) może – właśnie z powodu niestabilnej w marcu pogody - odebrać wasz motocykl i dostarczyć go do serwisu własnym transportem. Szczegóły usługi „door to door” do ustalenia z wybranym ASO.

Szczegóły akcji w REGULAMINIE AKCJI PROMOCYJNEJ


Zapraszamy do serwisów Suzuki!


*1) nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych i klocków hamulcowych

*2) nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów

*3) szczegóły w regulaminie

19.05.2022

Suzuki Vitara w gronie najlepszych pojazdów w dorocznym rankingu ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował swój doroczny raport awaryjności samochodów osobowych, który objął 132 modele zarejestrowane po raz pierwszy w latach 2012 – 2019.

Dowiedz się więcej
17.05.2022

Prezes Suzuki Motor Poland Piotr Dulnik wyróżniony prestiżową nagrodą Lider Polskiego Sportu

Wieloletnie zaangażowanie Suzuki Motor Poland w sponsorowanie boksu, piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej, a także osobiste udział Piotra Dulnika w działania wspierające dyscypliny sportowe zaowocowało przyznaniem powyższej nagrody przez kapitułę redakcyjną magazynu.

Dowiedz się więcej
16.05.2022

Grand Tourer Suzuki GSX-S1000GT przetestowany na torze (i nie tylko)

Tegoroczna nowość w ofercie motocykli – Suzuki GSX-S1000GT - trafił w ręce dziennikarzy. „Gietek” najpierw został pokazany przy okazji debiutu nowego warszawskiego salonu Suzuki Motors Żerań.

Dowiedz się więcej
16.05.2022

Adamiec pokonał Gedenidze w pojedynku boksu zawodowego na Suzuki Boxing Night

W walce wieczoru gali Suzuki Boxing Night 15 w Kielcach Daniel Adamiec pokonał Gruzina Iago Gedenidze w 6-rundowym pojedynku boksu zawodowego.

Dowiedz się więcej