30.11.2020

Suzuki Moto Szkoła – podsumowanie sezonu 2020

Zimowa aura zapowiada bliski koniec sezonu motocyklowego. Tegoroczny sezon zdecydowanie różnił się od minionych - odbyła się mniejsza ilość klubowych spotkań, zlotów i licznych wspólnych wycieczek. Choć wydaje się, że motocykle zyskały status jednego z najbezpieczniejszych środków lokomocji w czasie panującej pandemii. Motocykl stanowiący dotychczas symbol wolności, nie tylko ułatwia codzienne przemieszczanie się, ale także ogranicza ryzyko związane z transmisją koronawirusa. Ta cecha niewątpliwie łączy jednoślady bez względu na ich przeznaczenie, pojemność silnika czy moc.

Mimo niesprzyjających warunków w sezonie 2020 udało nam się wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz zorganizować kolejną edycję wieloletniego programu SUZUKI MOTO SZKOŁA. W czasie tegorocznych szkoleń w zajęciach podnoszących kwalifikacje z dziedziny techniki jazdy udział wzięło kilkudziesięciu motocyklistów w całego kraju, które odbyły się na torach wyścigowych w Pszczółkach k. Trójmiasta, Steel Ringu w Trzyńcu oraz na torze Jastrząb.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

19.05.2022

Suzuki Vitara w gronie najlepszych pojazdów w dorocznym rankingu ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował swój doroczny raport awaryjności samochodów osobowych, który objął 132 modele zarejestrowane po raz pierwszy w latach 2012 – 2019.

Dowiedz się więcej
17.05.2022

Prezes Suzuki Motor Poland Piotr Dulnik wyróżniony prestiżową nagrodą Lider Polskiego Sportu

Wieloletnie zaangażowanie Suzuki Motor Poland w sponsorowanie boksu, piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej, a także osobiste udział Piotra Dulnika w działania wspierające dyscypliny sportowe zaowocowało przyznaniem powyższej nagrody przez kapitułę redakcyjną magazynu.

Dowiedz się więcej
16.05.2022

Grand Tourer Suzuki GSX-S1000GT przetestowany na torze (i nie tylko)

Tegoroczna nowość w ofercie motocykli – Suzuki GSX-S1000GT - trafił w ręce dziennikarzy. „Gietek” najpierw został pokazany przy okazji debiutu nowego warszawskiego salonu Suzuki Motors Żerań.

Dowiedz się więcej
16.05.2022

Adamiec pokonał Gedenidze w pojedynku boksu zawodowego na Suzuki Boxing Night

W walce wieczoru gali Suzuki Boxing Night 15 w Kielcach Daniel Adamiec pokonał Gruzina Iago Gedenidze w 6-rundowym pojedynku boksu zawodowego.

Dowiedz się więcej