12.06.2023

Na Suzuki Boxing Night w Kielcach polscy pięściarze zmierzyli się z bokserami Armenii, Mołdawii i Ukrainy

Dwudziesta druga gala boksu cyklu Suzuki Boxing Night była jedną z głównych atrakcji II Międzynarodowych Targów Branży Bokserskiej oraz obchodów 100-lecia Polskiego Związku Bokserskiego, które odbyły się na terenie Targów Kielce.

Rywalizacji pięściarek i pięściarzy z Polski, Armenii, Mołdawii i Ukrainy przyglądali się m.in. byli mistrzowie olimpijscy z Marianem Kasprzykiem i Jerzym Rybickim na czele.

Choć trener Wojciech Bartnik nie wystawił do pojedynków najsilniejszych kadrowiczów, którzy przygotowują się do kwalifikacji olimpijskich na III Igrzyskach Europejskich w Krakowie, to poszczególnym pojedynkom w Kielcach towarzyszyły liczne emocje.

Walki z Mołdawianami wygrali Polacy: Jakub Krzpiet z Danilem Ocomanem 3:0, Mikołaj Mańka z Arturem Soloviovem 3:0 oraz Oliwier Zamojski z Vladimirem Nazimco.

Znacznie trudniejszymi rywalami okazali się pięściarze z Armenii, którzy pokonali Polaków - Łukasz Dudziński przegrał z Henrikiem Sahakyanem, Jakub Sulęcki z Hamletem Mnatsakanyanem, Paweł Sulęcki z Armenem Mashakaryanem i Cezary Znamiec z Tigranem Melkonyanem.

W pojedynkach kobiet Natalia Kuczewska wygrała z Alicją Klimalą, a w Barbara Marcinkowska pokonała Aleksandrę Kisiel.

4-rundowa walka wieczoru w boksie zawodowym zakończyła się porażką Daniela Adamca, który uległ ukraińskiemu pięściarzowi Kostiantynowi Bashevowi.

10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej