29.01.2024

26. Gala Suzuki Boxing Night – emocjonujący początek nowego roku!

Rozpoczynamy kolejny rok w cyklu Suzuki Boxing Night. Tym razem gala odbyła się w Rypinie i została zorganizowana po raz dwudziesty szósty (a także trzeci w tym mieście)!

W jednej z najciekawszych walk „Suzuki Boxing Night 26” w Rypinie, w kategorii 51 kg Nikolas Pawlik wygrał 2:1 z Jakubem Słomiński. Urodzony w 2005 roku Nikolas Pawlik jest medalistą Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów, zaś Jakub Słomiński (ur. 1996) brązowym medalistą ME Seniorów. W wadze 67 kg w rewanżu za finał niedawnych Mistrzostw Polski w Toruniu Paweł Sulęcki po raz kolejny pokonał Mateusza Grejbera 3:0. Z kolei złoty medalista MP Seniorów kat. 80 kg Rafał Perczyński wygrał ze złotym medalistą Młodzieżowych Mukhammadalim Romańskim 3:0. W innych pojedynkach mężczyzn triumfowali: (57 kg) Jakub Krzpiet i Jarosław Iwanow oraz (75 kg) Mateusz Urban.

Nie zabrakło również walk pań, w których zwyciężały faworytki Aneta Rygielska z Oliwią Neufeld i Barbara Marcinkowska z Julią Michałek (po 3:0).

Warto nadmienić, że zawody w Rypinie to pierwsza gala Suzuki, w której brał nowy trener seniorów Grzegorz Proksa.

10.07.2024

Nowy Swift Roadshow w liczbach

30 firm dilerskich, 35 miast, 42 sportowców, 43 pokazy i ponad 1,5 tysiąca gości – oto bilans zakończonego cyklu prezentacji Nowy Swift Roadshow.

Dowiedz się więcej
08.07.2024

Team Suzuki CN Challenge na wyścigu Suzuka 8 Hours – na czas i wytrzymałość z eksperymentalnym eko-paliwem

Ekipa Suzuki Motor Corporation weźmie udział w 8-godzinnym wyścigu endurance, który odbędzie się 19-21 lipca na torze Suzuka w ramach cyklu FIM EWC 2024 (FIM Endurance World Championship).

Dowiedz się więcej
28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

Dowiedz się więcej